Mise nový domov - Viktorka
Zdroj: TV Nova
Chybí ji

MISE NOVÝ DOMOV: Za Viktorkou přijel tatínek! Budete překvapeni, co jí přivezl

9. 11. 2017

Ivaně a Viktorce z Mise nový domov se splnil sen o bydlení. S otcem jsou však vztahy poněkud nešťastné. Viki by se přála s tatínkem vídat častěji. Když měla narozeniny, tak se ale stavil a dceři přivezl i drobný dárek.

14 fotek
Ve středu večer odvysílala TV Nova premiérový díl reality show Mise nový domov, která pomáhá lidem v nouzi zrealizovat jejich sen o krásném bydlení. V posledním díle jste mohli vidět Ivanu, která žije společně se svojí dcerou Viktorkou v obci Brloh na Lounsku. Osud byl ale k dívce nemilosrdný. Když jí bylo v devět let, jela s otcem v kamionu, jenže měli autonehodu a Viktorka skončila ochrnutá na vozíku.

Až účast v Misi jim změnila život k lepšímu. Během natáčení byly Ivana s Viktorkou na lázeňském léčebném pobytu v Klimkovicích. Během té doby probíhala u nich doma rekonstrukce. Díky ní má Vitorka konečně svůj vlastní pokoj. Po natáčení za ní dokonce přijel i otec, se kterým byla Ivana deset let. Ten se po nehodě může s dcerou stýkat jen jednou za čtrnáct dní, ale jak sama Ivana řekla, tuto možnost příliš nevyužívá.

„Po natáčení přijel jednou na návštěvu, protože Viki měla narozeniny,“ přiznala Ivana. „Někdy k nám přijede, dá mi pytlík bonbonů a zase odjede,“ popsala setkání samotná Viki. Možné je, že se otec takhle distancoval, protože si tragickou událost nemůže odpustit. Viktorce ale chybí, chtěla by ho vídat častěji než jednou za pár měsíců. Ivana navíc přiznala, že má ještě dvě starší dcery, se kterými po Viktorčině nehodě není v kontaktu. Doufá ale, že se to jednou změní.

Celý díl Mise nový domov můžete vidět ZDE na NovaPlus!

Autor: bin

Diskuze