Roman Tomeš, Michaela Tomešová - 1
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Hezký zvyk

Míša Tomešová oslaví Vánoce ve velkém. Proč si s manželem nedávají dárky? Odpověď vás překvapí!

5. 12. 2017

Herečka a zpěvačka Míša Tomešová se ukázala na charitativní prodejní akci. Jak s rodinou oslaví letošní svátky? Má zajímavé vánoční zvyky.

9 fotek
Míša má se svým manželem muzikálovým zpěvákem Romanem Tomešem desetiměsíčního syna Kristiána. Letošní Vánoce oslaví v novém srubovém domě, který si společně pořídili, a přivítají v něm celou rodinu. Nejbližší příbuzní se všichni sejdou u nich doma a oslaví tak Vánoce ve velkém. „Moc se na to těším, bude nás hodně.

Moji rodiče i Romanovi spolu vycházejí dobře, myslím, že se to celé ještě strhne ve velkou párty,“ říká Míša. „Vloni jsme měli vánoční stromeček z větví, připevněný na zdi. Naši dva pejsci nám při procházce lesem snesli fůru větví a my jsme se je rozhodli takhle využít. Opatinovali jsme je a ozdobili na zdi. Letos jsme se rozhodli si vánoční stromeček pronajmout, budeme se o něj starat, zalévat ho a pak ho vrátíme. Zase poroste dál v přírodě. Je mi líto ho řezat a pak vyhodit.

Taky jsme s Romanem zavedli už před lety, že si vzájemně k Vánocům dárky nedáváme. Dáváme si, co potřebujeme, během roku, ale k Vánocům za ušetřené peníze raději zajdeme do psího útulku a nakoupíme pejskům deky, granule a co třeba zrovna nejvíce potřebují. Kristiánkovi samozřejmě Ježíšek nadělí, ale my preferujeme tuhle pomoc,“ usmívá se půvabná tmavovláska.

„Druhé miminko zatím neplánujeme, chystám se ponořit se zase více do práce. Chystáme mě role v novém filmu s Danou Morávkovou a také nová role v muzikálu Robinson. Zatím jsme mladí, na další dítě máme čas. S Kristiánkem nám pomáhají obě babičky a taky se střídáme podle toho, kdo jak hraje. Zatím nám to vychází a jsem ráda, že to jde takhle v rodině a nepotřebuji řešit třeba chůvu,“ promluvila o plánech do budoucna talentovaná Míša.

Autor: mk

Diskuze