Michaela Ochotská
Zdroj: Herminapress.cz
Sexy mamina

Míša Ochotská měsíc po porodu: Je jako lunt! A další potomek je na cestě!

12. 2. 2015

Moderátorka Michaela Ochotská tráví veškerý čas doma péčí o novorozeného syna Andrého. Není proto divu, že se mladé mamince zachtělo kultury a vytáhla proto partnera Lukáše Rosola do kina.

5 fotek

Coby žena, se kterou stále ještě cloumají hormony, zvolila premiéru erotického filmu Padesát odstínů šedi. Když potom v předsálí narazili na bičíky, pouta a velkou postel, tenista měl co dělat, aby studem neutekl.

„Já jsem do poslední chvíle vůbec netušil, na jaký film to vlastně jdeme! Bylo to pro mě celkem překvapení,“ prohlásil Rosol.

Ochotská si partnera nemůže coby novopečeného tatínka vynachválit aLukáš sám říká, že být tátou ho baví. „Lukáš je skvělý táta, všechno si zkouší, se vším mi pomáhá. Jen kojit nemůže,“ smála se Míša.

Ta se už teď dostala na svoji váhu, jakou měla před otěhotněním. Jak to udělala, zřejmě ani sama neví.

„Ale musím říct, že je to fuška a spousta běhání kolem. Dostala jsem se na svoji původí váhu. Také asi tím,
jak malého pořád nosím na rukou. Posiluju,“ svěřila se.

Jediné, na čem se partneři neshodnou, je termín pořízení dalšího potomka. Rosol by do toho šel klidně hned, Míša si chce odpočinout.

„Lukáš by chtěl další miminko co nejdřív, ale v tomhle se neshodneme. Mně dává pořádně zabrat jen to jedno. Ideálně za další dva nebo tři roky, dřív určitě ne,“ říká Ochotská. Miminko je tedy už na cestě, ale zatím jen v myšlenkách tenisty.

ČTĚTE TAKÉ:
Míša Ochotská radí, jak na sexy štíhlou postavu
Pryč se STRIEMI. Boj proti věčnému nepříteli

Autor: mivr

Diskuze