Miranda Kerr - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Vydrží ještě čekat?

ZBLÁZNIL SE: Snoubenec Mirandy Kerr s ní odmítá mít sex! Proč to proboha dělá?

17. 2. 2017

Jedna z nejúspěšnějších supermodelek Miranda Kerr (33) se bude brzy vdávat. Snoubenec s ní ale nechce intimně sdílet jedno lóže! Má k tomu nepochopitelný důvod...

7 fotek
Miranda Kerr (33) se bude znovu vdávat. V minulosti už byla vdaná za herce Orlada Blooma (40), se kterým vydržela tři roky a má s ním syna Flynna. Tentokrát nehledala v hereckých kruzích, ale našla si mladého génia.

Její snoubencem je Evan Spiegel (27), který je majitel sociální sítě Snapchat. Ten patří k jedné z nejoblíbenějších aplikací pro mladou generaci. Evanovi zajistil majetek v hodnotě miliard dolarů. Do přítelkyně je velký blázen a požádal ji o ruku. Měl však jednu zvláštní podmínku. Sex chce až po svatbě! Svěřila se s tím jednomu z britských deníků sama modelka. Ta z toho nebyla zrovna nadšená a není se čemu divit. Každá žena by se bála, jestli třeba něco neskrývá a pohlavní styk pak nebude stát za nic.

Zrovna Miranda je zvyklá na kvalitní sex s pořádnou výbavou. Například její bývalý manžel je dlouhým penisem proslulý. Snad se po svatbě nedočká velkého zklamání a sexu se jí nedostává, jen proto, že je její snoubenec velkým romantikem. Držíme palce!

Autor: Beat

Diskuze