Çinar Engin - 1
Zdroj: Profimedia
Jako Harry Potter

Miminko se narodilo se zvláštním znamením na čele. Jakmile ho tatínek spatřil, neubránil se slzám!

6. 1. 2017

Mateřská znaménka nejsou obvykle na pohled příliš pěkná a lidé, kteří je mají, se je často snaží všemožně skrýt. Maličký turecký chlapeček Çinara se však svým znaménkem bude jednoho dne chlubit. Je totiž opravdu krásného, ale nezvyklého tvaru.

3 fotky
Dnes 14měsíční Çinara Engina se po svém narození stal nejoblíbenějším miminkem porodnice. Chlapeček se totiž narodil s opravdu neobvykle krásným znamením na čele. Jeho mateřské znaménko má tvar srdce. Je snad tento znak znamením, že tento roztomilý chlapeček byl splozen z lásky a vyroste z něj srdečný a hodný člověk? Nebo jen vyjadřuje, jak je rád, že přišel na svět?

Na tyto otázky nezná odpovědi nikdo. Nejsou ale vůbec důležité. Především pro chlapečkovy rodiče. Ti jsou určitě štěstím bez sebe. Když tatínek své narozené miminko uviděl, zůstal dojatý. „Byl jsem opravdu překvapen. Když jsem to uviděl, uvědomil jsem si, že je to srdce! Bylo to pro mě neskutečné a nemohl jsem zamáčknout slzy,“ řekl pro Daily Mail otec Murat Engin.

Maličký Çinar se ihned stal středem zájmu. Sestřičky v porodnici si ho ihned zamilovaly a přezdívaly mu „láska“. Nyní už je chlapeček dávno doma. I mimo porodnici ovšem neunikne oku zvědavých lidí, kteří takové mateřské znaménko ještě neviděli. Na chlapečka však reagují s úsměvem od ucha k uchu. „Když vyrazíme na procházku, všichni lidé se na nás usmívají. Milujeme ho! Je vidět, že amor skutečně zasáhl úplně všechny,“ dodal tatínek Murat, který je jistě šťastný, jak nádnerný syn se mu narodil.

Autor: bk

Diskuze