Miley Cyrus - 1
Zdroj: isifa.com
Šokuje vždy a všude

Miley Cyrus nic nezastaví! Na pódiu hulila jointa a ukázala čárku. Podívejte se

11. 11. 2013

Pokud si někdo myslel, že tahle holka má už skandálů dost a trochu přibrzdí, tak jste se spletli. Naopak, drsňačka Miley Cyrus (20) přidala k nahotě ještě drogy.

Miley Cyrus asi celé večery nedělá nic jiného, než vrtí doma zadkem před zrcadlem a dumá, čím by ještě mohla šokovat. Co udělat proto, aby se o ní psalo víc než o Rihanně, Katy Perry a Ewě Farné? Teď vymyslela, že na předávání evropských cen MTv do Amsterodamu si místo oblečení vezme jen bílé plavky a kožíšek a místo úsměvu si vloží do úst joint.

Takže z toho byl tak trochu trapas. V Nizozemsku je sice marihuana legální, ale celebrity se s ní většinou neukazují. Obzvlášť na akcích televizních kanálů, které sledují převážně děti, což rozhodně případ MTV je. A je úplně jedno, že nohy má Miley opravdu ukázkové.

Cenu zpěvačka dostal samozřejmě za nejlepší videoklip, kde se nahá houpe na bourací kouli. Wrecking Ball se sice v rádiích moc nehraje, ale klip s nahou zpěvačkou má nesporný úspěch. Všichni se už těší na příští klip. Co v něm propagátorka měkkých drog předvede?


 


Autor: pul

Diskuze