Milan Peroutka a Míša Doubravová (Tomešová)
Zdroj: Profimedia
Stará láska nerezaví?

Milan Peroutka měl promluvit o dávném rozchodu s Míšou Tomešovou! Pravda je někde jinde

13. 5. 2017

Hvězda Tvojí tváře Milan Peroutka otevřel těsně před finále celé show po letech staré rány a promluvil o vztahu s Míšou Tomešovou. Alespoň taková informace se šíří médii v posledních dnech. Jenže to není pravda! Tak jak to tedy je?

5 fotek
Míša Tomešová (25) známá ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 a hlavně z Ulice, chodila se sympaťákem a finalistou soutěže Tvoje tvář Milanem Peroutkou (27) dlouhých šest let. Teď se po letech objevily nové informace o jejich rozchodu, a to konkrétně údajné vyjádření samotného Milana, který si měl postesknout, že se z rozchodu dodnes pořádně nedostal. Jenže to není pravda!

Sám zpěvák exkluzivně okomentoval spekulace o tom, že by mu i po takové době herečka stále chyběla. Nikdy totiž nic takového neřekl a celý hoax je tak výmyslem novinářů, kteří si na slavný páreček vzpomněli a po letech se rozhodli oprášit staré rány, které už jsou ale dávno zahojené.

Bylo by sice na druhou stranu pochopitelné, že to Milana může dodnes mrzet, přece jen šest let je šest let a nyní se bude setkávat na jednom jevišti s Míšiným manželem Romanem Tomešem v nově připravovaném muzikálu a pro nikoho přece není asi úplně jednoduchá komunikace s partnerem své bývalé dlouholeté lásky, navíc u Milana nejspíš té první opravdové! Jenže to nemusí být Milanův případ. Ten si momentálně nejvíc užívá zájem mnoha fanynek a slávu díky svým skvělým výkonům v zábavné show. Vy mu můžete fandit ve FINÁLE Tvoje tvář má známý hlas už tuto neděli ve 20,20 hodin na TV Nova!

Autor: bin

Diskuze