Mikina - 1
Zdroj: facebook.com
Kazí mikina děti?

Dětská mikina pohoršila mnoho maminek! Je podle vás vhodné, aby ji děti nosily?

18. 5. 2017

Je neuvěřitelné, kolik pohoršení dokáže vyvolat jedna obyčejná dětská mikina. Název na této mikině dokázal rozpálit do běla spoustu žen. Co si myslíte vy?

Je až neuvěřitelné, kolik pozdvižení dokáže vyvolat jedna obyčejná dětská mikina. Ženám z Velké Británie už pár dní nedá spát tato nevinná mikina pro kluky. Za pohoršující nápis je považováno: „Boys Will Be Boys,“ což by se dalo volně přeložit jako „Kluci jsou kluci.“ Na incident upozornil web Expres.cz.

Podle britských žen, které mikinu bez okolků pranýřují na facebooku, je mikina pro děti naprosto nevhodná. Především kvůli tomu, že se tato fráze „Boys Will Be Boys“ často používá jako omluva pro klučičí chování.

Debbie Dee z Aberdeenshiru napsala, že byla nápisem „vyvedena z míry a rozzuřená“. Podle ní prý nápis na dětské mikině omlouvá šovinismus a sexuální obtěžování. „Ten nápis předpokládá, že je pohlaví binární. Jenže co když někteří kluci nejsou kluci?“ ptá se paní Dee dál. Záležitost s mikinou se však dočkala i opačných názorů. Někteří tvrdí, že by se rozohněné ženy měly nechat vyšetřit. A na tom možná opravdu něco bude, nemyslíte?

Autor: mic

Diskuze