Zdroj: TV Nova
Není čas

Michal David odhalil své soukromí: „Mám teď samé výpady!“

3. 8. 2017

Oblíbený český zpěvák a skladatel Michal David (57) se před několik dny objevil na veřejnosti, a tak jsme ho vyzpovídali, co v současné době dělá, jak to má s dovolenou a jak podle něj vypadá správná párty.

Michal David je známý hudební skladatel a také podnikatel. Z jeho produkce spatřilo světlo světa už mnoho muzikálových počinů. Jeden takový se teď chystá. Podle jeho slov přípravy na muzikál Muž se železnou maskou vrcholí.

„Máme hotovo. Fanánek napsal všechny texty a já jsem odevzdal do divadla Liborovi Vaculíkovi a produkci veškerou muziku... Od ledna jsme s Fanánkem pracovali opravdu intenzivně. Sedm měsíců práce... Dialogy píše Suchánek s Genzerem, takže to bude vtipný. Myslím, že to bude krásný představení,“ prozradil nadšeně.

A co takové léto Michala Davida? Prázdniny jsou v polovině. Jak si teplé dny užívá on? „Byli jsme tři dny v Saint Tropez a teď zase na tři dny poletíme do Itálie, Jsou to jen takové výpady, ne nějaké dlouhé dovolené.“ A právě k létu patří správná párty, proto jsme hudebníka vyzpovídali i na toto téma. Jak to má tvůrce největších párty songů s mejdany jako takovými? Na to se podívejte v následujícím videu! Kronmě toho se dozvíte, kdo všechno bude účinkovat v nově chystaném muzikálu Muž se železnou maskou.

Autor: bin

Diskuze