Lucie Bílá s maminkou
Zdroj: Fotografie: Isifa.com
Upřímnou soustrast!

Měly by být nesmrtelné... Lucie Bílá pláče, zemřela jí maminka

11. 2. 2016

Po dlouhém boji zemřela nejpopulárnější české zpěvačce Lucii Bílé (49) maminka. Paní Hana Zaňáková prodělala v roce 2014 dvě mrtvice za sebou, od té doby byla ve vážném zdravotním stavu. O víkendu odešla do nebe.

"Maminky by měly být nesmrtelné... Dnes mi opravdu není do zpívání," napsala Lucie Bílá ve středu večer na svůj facebookový profil. Smutná zpráva byla jako vždy v jejich rodných Otvovicích, kde mamminka bydlela, vyhlášena tlampači místního úřadu.

"Hlásili, že paní Zaňáková o víkendu zemřela a že pohřeb bude jen v kruhu rodinném," řekl Blesku výčepní v otvovické restauraci Na Staré, kam Lucie od puberty ráda chodila. "Všichni tady víme, jak na mamince lpěla a jak ji to málem zabilo, když maminku ranila mrtvice," dodal.

Maminka zpěvačky měla první mrtvici v únoru 2014, po silném krvácení do mozku hrozilo, že se z komatu už nikdy neprobere. Nakonec v něm byla několik týdnů. Za osm měsíců však přišla další mrtvice, po ní paní Hana Zaňáková (†76) zůstala upoutána na lůžko a polovinu těla měla nehybnou. Ležela v Praze ve Vojenské nemocnici ve Střešovicích a lékaři jí dávala minimální naději na uzdravení.

Upřímnou soustrast!

Autor: red

Diskuze