Zdroj: Prásk!
Léta plynou

5 KROKŮ ZA SLÁVOU! Ewa Farna promluvila o dosud tajných zákoutích své kariéry

Aktualizováno 25.2. 2016 22:20

Málokdo by uvěřil, že Ewa Farna je na scéně už deset let. Z téhle třináctileté ztřeštěné holky se proměnila v ženu, která už nikoho nemusí přesvědčovat, že na to má... Jaký je tedy příběh téhle hvězdy plné kontrastů?

Je podzim roku 2006 a tahle puberťačka s rovnátky se začíná objevovat na scéně. Hravá holka, sem tam akné... Jako každý teenager začíná i Ewa řešit vztahy s kluky, ale pořád má zázemí v rodině. Velká energie v kontrastu se začínajícím studem a rozpaky, které se ale na pódiu rozptýlí – to byla tehdejší zpěvačka.

Každým vystoupením získává teenagerka Ewa sebejistotu, otevřenost a taky bláznivostí získává zase srdce fanoušků jejího věku. Hravost Ewě nicméně zůstala doteď, miluje hry a překvapení. Změna vizáže přišlav roce 2009 s albem Ticho. Z nesmělé holky je sexy roštačka, která je na patnáct let hodně vyspělá.

Ewě se přerod z holčičky k dospělé zpěvačce povedl na jedničku. A my dávámě hvězdičku za to, že dokáže být svá a neztrácí nadšení ani humor! Proslulá písnička Měls mě vůbec rád je už neuvěřitelných deset let stará. Vzpomínáte?

Autor: niž

Diskuze