Veronika Kullová - 1
Zdroj: facebook.com
Tak tohle přehnala

Na tuhle dívku si dejte pozor! Varují svět před kráskou rodiče dvouletého chlapečka

16. 6. 2017

Najít vzornou chůvu nebývá snadné. Tahle chůva však překročila veškeré hranice a poštvala si proti sobě celý národ. Tuhle dívku si už nikdy žádná rodina nenajme!

4 fotky
Slovenská dvojice varovala před chůvou Veronikou Kollovou, které před časem svěřili svého teprve dvouletého syna. Dívka jim byla ze začátku sympatická, a tak se jí rozhodli důvěřovat. Rychle z toho vystřízlivěli poté, co zjistili, že je okradla a dokonce nechala jejich malého syna samotného bez dozoru! Dívčino chování je rozzuřilo natolik, že na ni zavolali policii. Ta ale už vyšetřování ukončila pro nedostatek důkazů.

„Dostali jsme od policie zprávu, že případ uzavírají pro nedostatek důkazů. Veronice to zase vyšlo. Asi ví, jak v tom chodit,“ řekli rodiče. Veronika podle jejich slov nekradla jen peníze, ale i věci. Mezi ukradené kousky patřila třeba i luxusní kabelka značky Chanel.

Dívka se ale brání, že nic z toho není pravda. Sama tvrdí, že od rodiny musela dobrovolně odejít, protože ji neustále sledovali. Bohužel ani jeden z rodičů nemá proti Veronice přímý důkaz, a tak její vinu nejspíš nikdy nedokáží. Nezbývá než doufat, že jejich varování zabere a chůva neokrade další rodinu.

Autor: Beat

Diskuze