Kate a Meghan
Zdroj: Profimedia
Pustila si pusu na špacír

Meghan Markle je zlodějka! prohlásila známá vévodkyně Kate. Čeho se podle ní dopustila?

27. 5. 2018

Je to teprve osmý den, co Meghan Markle (36) oficiálně patří do královské rodiny a už na ní vyplouvají na povrch velmi zajímavé pravdy i nepravdy. Například to, že okopírovala svatební šaty!

3 fotky
Meghan Markle byla ve svůj svatební den rozhodně k nepřehlédnutí. A ne jen z toho principu, že je to nevěsta, a tak je jasné, že veškerá pozornost se upřela jejím směrem, ale i pro její nádherné šaty od Givenchy z dílny návrhářky Clare Waight.

Šaty, které navrhla Clare Waight, vyšly Meghan v přepočtu na neuvěřitelných 13 milionů korun. Teď se ale nad nimi silně rozhořčuje jiná návrhářka, Emilia Wickstead (34). Co se jí nelíbí?

Podle ní krásné Meghan šaty neseděly. To ale není to nejhorší. Návrhářka, jejíž kousky mohou lidé často spatřit shodou okolností na vévodkyni Kate Middleton (36), Meghan obvinila, že šaty okopírovala! „Ty šaty jsou úplně stejné jako jedny z naší kolekce,“ řekla pro deník Daily Mail. Ve výsledku je to ale jedno, svatba už byla a tyhle šaty určitě na Meghan už v životě nikdo neuvidí. Tak asi není třeba kvůli tomu dělat zbytečný povyk.

Autor: bin

Diskuze