Emma Watson
Zdroj: Profimedia
Chybička se vloudila

MEGA TRAPAS Emmy Watson: Na Oskarech ukázala nové tetování. Teď čelí obrovskému výsměchu

6. 3. 2018

Krásná a sexy herečka Emma Watson (27) si na předávání filmových cen Oskar udělala pořádnou ostudu. Pochlubila se novým tetováním. Místo komplimentů se jí však dostalo hlavně výsměchu.

5 fotek
Okouzlující Emma Watson se po legendární Hermioně prosazuje poslední roky hlavně jako velká feministka. Herečka, bojující za práva žen na své přesvědčení tentokrát ale tvrdě doplatila. Když se tento týden objevila na večírku Vanity Fair Oscar party, který následoval hned po předávání filmových cen, ukázala v šatech odhalené ruce. S nimi ukázala i nové dočasné tetování.

Zevnitř pravého předloktí si herečka nechala vytvořit nápis Times Up. Ten má podle ní představovat název kampaně proti sexuálnímu obtěžování žen, která vznikla v souvislosti s kauzou Me Too. Jenže chybička se vloudila a bystří a rýpaví fanoušci si toho nemohli nevšimnout.

Nové tetování Emmy Watson se začalo šířit internetem rychlostí blesku. Ne kvůli její hezké myšlence, ale kvůli gramatické chybě ve vytetovaném nápisu. Jak už bylo výše uvedeno, herečka si nechala na ruku "vytetovat" Times Up. Jenže kampaň ve skutečnosti nese název Time´s Up. Těžko říct, jestli to byla chyba toho, kdo herečce nápis na tuku tvořil, nebo zda za ni může herečka sama. Každopádně nemilosrdní fanoušci jí to samozřejmě dali pořádně sežrat.

Autor: bin

Diskuze