Liu Yelin - 1
Zdroj: Weibo
Vypadá na dvacet

GALERIE: Matka vypadá mladší, než její vlastní syn! Jaké má tajemství?

15. 5. 2017

Číňanka Liu Yelin se často potýká s velmi zvláštním problémem. Lidé si totiž myslí, že chodí se svým synem, protože vypadá spíš jako její přítel nebo brácha.

12 fotek
Liu Yelin brzy oslaví padesát let. Stále však vypadá na dvacet. Přitom má už dospělého syna, kterému je dvaadvacet let. Občas dochází i situacím, kdy si lidé myslí, že jsou se synem pár.

Liu totiž nemá žádné vrásky, vlastní krásné dlouhé vlasy a pevnou štíhlou postavu. Matka si je svého mladistvého vzhledu dobře vědoma. Štve ji jen jedno. Neustále se jí všichni ptají, co je jejím tajným receptem krásy. „Pokaždé, když jdu nakupovat a prozradím lidem svůj skutečný věk, tak po mně chtějí vědět, jaké je moje tajemství,“ postěžovala si.

Ona se přitom svým elixírem mládí netají. Je umíchán z let dřiny. Liu už totiž třicet let posiluje. V jejím rozvrhu nechybí ani silové tréninky a také hodiny plavání. Jejím největším koníčkem je překonávat dlouhé řeky. Jednou přeplavala za čtyři hodiny řeku dlouhou 37 mil! Její vzhled je opravdu vydřený, ale ona tvrdí, že to stojí za to.

Autor: Beat

Diskuze