Rodinka
Zdroj: Twitter
No tohle!

Matka chtěla pořídit hezkou rodinnou FOTKU. Když se na ni pak podívala, byla v šoku. Vidíte to také?

30. 12. 2017

Moderní technologie čím dál více ovlivňují náš každodenní život – bez posílání SMS, fotek nebo videí si pomalu neumíme naši existenci ani představit. Občas ale vyfotíte i něco, co jste na fotce mít tak úplně nechtěli?

Žena z americké Indiany si chtěla udělat pěknou rodinou fotku se svými třemi dětmi. Každý z nich měl na snímku držet ruce do tvaru jednoho písmene ze slova láska – LOVE. To se ale trochu nepovedlo.

Členové rodiny se možná špatně domluvili, kdo bude dělat jaké písmenko a tak z toho vzniklo úplně jiné slovo. Zatímco máma správně ukázala písmeno O, její děti to trochu popletly. Nebo kdo ví, možná to udělaly schválně, aby si z maminky trochu vystřelily.

Místo slova LOVE vzniklo slovo COCK, tedy hanlivě penis. Maminka byla trochu v šoku, když se na fotku následně podívala. Nakonec jí ale nezbývalo, než se nad tím pousmát. Její dcera Sydney King fotku následně sdílela na Twitter a napsala: „Ach jo, vůbec si naši mamku nezasloužíme. Chtěla, abychom na rodinné fotce vytvořili slovo láska. Neměla ani tušení…“ Snímek už olajkovalo víc než 140 lidí.

Autor: mk

Diskuze