Nadya Suleman - 1
Zdroj: Instagram
Oktomáma má jasno

Matka 14 dětí nepřestává překvapovat: Přiznala, čím krmí své potomky!

17. 5. 2017

Jistě si pamatujete na tuto svobodnou a nezaměstnanou ženu, která se stala matkou 14 dětí, a to díky umělému oplodnění. Lidé ji za její vypočítavost a nezodpovědnost často odsuzovali. Matka teď přiznala, čím krmí své ratolesti!

11 fotek
Američanka Nadya Sulemanová (41) proslula tím, že přivedla na svět zároveň osm dětí! Následně dostala přezdívku Oktomáma. Rozhodně to však nebyla lichotka. Společnost pobouřila tím, že doma měla dalších šest dětí. Všechny děti totiž přivedla na svět díky umělému oplodnění (IVF), byla svobodná a nezaměstnaná.

Matka čtrnácti dětí se přiznala, že děti používala k tomu, aby získala veřejnou podporu a ušetřila si na daních. Později si ale sáhla na dno a finanční krize ji donutila např. natočit i filmy pro dospělé. Tomu je však nyní konec. Nadya si uvědomila, že není pro své děti dobrým vzorem a změnila svůj život.

Nadya začala pracovat jako rodinná terapeutka a dala se na veganskou stravu. Tu naučila jíst i své děti. „Deset mých dětí se společně se mnou rozhodlo být etickými vegany kvůli zvířátkům, naší planetě i našemu zdraví. Moje malé děti nejsou nemocné a nikdy nemusí na očkování proti chřipce, protože jídlo je medicína,“ tvrdí Nadya s tím, že je to zodpovědnost každého rodiče, aby dětem dopřál nejzdravější život, jaký jen mohou mít.

Autor: niž

Diskuze