Matěj Ruppert - 1
Zdroj: Profimedia
Co za tím stojí?

Matěj Ruppert zkolaboval a skončil v nemocnici. Hrozí vážné onemocnění!

11. 8. 2017

Frontman kapely Monkey Business Matěj Ruppert (39) náhle zkolaboval a převezli ho do nemocnice. Bylo to přímo na turné a kapela musí kvůli jeho absenci měnit plány...

Zpěvák Matěj Ruppert je známý jako frontman kapely Monkey Business. S tou byl tento týden na koncertním turné na Moravě. Před pár dny však náhle zkolaboval, jeho spolupracovníci netušili proč.

„Matěj měl vysoké horečky a skončil v nemocnici. Nevěděli jsme, co to je, mysleli jsme si, že má zánět močového měchýře. Ale nakonec přišly výsledky a ukázalo se, že zkolaboval kvůli klíšťové encefalitidě,“ potvrdil Blesku manažer kapely Robert Rozkurz.

Nečekané důsledky to má pro celou hudební skupinu. Kapela Monkey Business měla vystoupit v pátek na festivalu In Vino v Hostivicích a v sobotu ve Veselí nad Moravou, musela však vše zrušit. Nahradí je někdo jiný.

„Vzhledem k náhlé nemoci a hospitalizaci zpěváka Matěje Rupperta z Monkey Business je páteční vystoupení kapely zrušeno. Díky skvělé a rychlé reakci přijede MB zastoupit zpěvák Michal Hrůza. Děkujeme moc,“ oznámili pořadatelé hostivítského festivalu.

Již minulou neděli nahrazoval Matěje Rupperta a jeho kapelu Richard Krajčo, a to v obci Hostinné.

Autor: mk

Diskuze