Reklama
Reklama
Zdroj: Prásk!
Korunku ke korunce

Máte rádi párty? Víme, kde v České republice zapaříte nejlevněji!

Aktualizováno 3.3. 2016 21:54

Češi pijí jako o život. Statistiky ukazují, že se drží stále na předních příčkách v požívání alkoholu. Oslavy a party se konají zkrátka vždy a všude. Jenže někdy to leze pořádně do peněz...

Ne nadarmo se říká: "V Praze je blaze, ale draze!" A i když párty a popíjení alkoholu patří pro mnohé neodmyslitelně k sobě, někdy se pěkně prodraží... Na kolik ale vyjde taková pařba? Odpověď zní : Jak kde!

Klubů, barů i hospůdek je v ČR sice spousta, ale také se ve většině z nich pořádně plácnete přes kapsu. V centru Prahy jen těžko najdete drink nebo panáka, který by se vešel do stokoruny. Přestože se sem tam nějaký objeví, u jednoho to většinou nekončí, že?

V Praze člověk odchází na takovou obyčejnou párty většinou minimálně s dvěma tisíci v kapse (a kreditní kartou v rezervě). V Brně jsou hlavně pivaři. A taková dvouhodinová party v Brně vyjde jen na stovky korun a odcházíte ještě s plným žaludkem. V klubech to bývá s cenami podobné jako v hlavním městě – tedy koktejly a sem tam panák něčeho tvrdšího, ale zatímco v Praze rádi experimentují, v Brně se drží klasiky! Nejlevnější je alkohol ale samozřejmě na vesnici. No, zkrátka každý, jak má rád!

Autor: niž

Diskuze

Reklama
Reklama