Martin Zounar a Simona Brdičková - 1
Zdroj: hermina
Bobo ve společnosti

Martin Zounar z Ordinace spatřen s bývalou ženou! Jsou zase spolu?

8. 9. 2017

Herec Martin Zounar patří dlouhé roky mezi stálice seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Po delší době zavítal do společnosti, kde byl spatřen i se svou bývalou ženou.

7 fotek
Sympatický herec Martin Zounar (49), který je představitelem neblaze proslulé postavy doktora Boba Švarce v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, se po delší době objevil ve společnosti a nebylo to jen tak. Martin Zounar se dokonce sešel s matkou své dcery Simonou Brdičkovou. Ta na něj tajně čekala po předpremiéře muzikálu Krysař.

Na posezení v restauraci se k nim připojila Olga Želenská. Taxíkem už ale odjeli jen oni dva. Bývalí partneři totiž navíc bydlí kousek od sebe, což jen svědčí o tom, že vzájemně patří do svých životů. Oficiálně jsou sice rozejití, ale je hezké, že i po rozchodu spolu dovedou tak dobře vycházet. Zdá se, že na sebe prostě nedokážou zapomenout. 

Produkční Simona Brdičková byla Zounarova dlouholetá přítelkyně. Herec s ní má dceru Claudii, která mu je velmi podobná. Zounar se dceři věnuje naplno a rád s ní jezdí na dovolené, třeba i pod stan. 

Autor: niž

Diskuze