Marta Jandová - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Hned má hezčí den

Marta Jandová v šoku: Ukázala, co jí na letišti udělal neznámý muž!

10. 11. 2017

Zpěvačka Marta Jandová (43) kromě péče o rodině i hodně cestuje. Když čekala na letišti a jedla ve spěchu tortillu, netušila, co udělá muž sedící kousek od ní!

5 fotek
Marta Jandová to neměla za poslední rok jednoduché, Potkala ji jedna patálie za druhou. Přesto ale po všech nehodách, nemocech a zraněních neztrácí optimismus a pochlubila se se zážitkem, který ji zpříjemnil den.

„Protože musím hned do letadla, jím tortillu potupně v rohu vestibulu... sedne si ke mně pán a začne mi hrát... jako v nějaké drahé restauraci. Děkuji. Hned to chutná líp a už tak nehltám,“ popsala na sociální síti svůj zážitek sympatická zpěvačka. Situaci popsala i v němčině, aby náhodou nebyli její němečtí fanoušci a přátelé pohoršeni, že na Marta zapomněla.

Ve vestibulu letiště totiž stojí klavír pro kolemjdoucí, kteří si chtějí zkrátit otravné čekání a trochu si zahrát. Většina lidí se stydí, a tak málokdy má člověk možnost u klavíru opravdu někoho potkat. Marta ale měla štěstí, a tak jí neznámý chlapík hezky zpříjemnil její cestovatelský den.
 

Autor: bin

Diskuze