Marta Jandová
Zdroj: Facebook / Youtube
Skvělá zpráva

Marta Jandová má svůj první HIT v češtině. Neuvěříte, kdo jí ho napsal!

20. 7. 2017

Zpěvačka Marta Jandová sice odcestovala s rodinou do Ameriky, to ale neznamená, že na hudební kariéru jakkoli zanevřela. naopak nyní vydává nový song, který je poprvé v českém jazyce! A kdo jí ho napsal? Možná víte, nebo ne?

Že je Marta vynikající zpěvačkou dokazuje už mnoho let nejen díky působení v německé skupině Die Happy, ale také v mnoha show televize Nova (Hlas ČeskoSlovenska, Tvoje tvář má známý hlas). Se svou první sólovou skladbou v češtině si ale dala na čas. Její novinkový hit ,,Školíš mě" jí napsal její dlouholetý kamarád zpěvák Marek Ztracený s kterým před pěti lety nazpívali duet Káva a sex, který se stal rádiovou senzací.¨

,, Už tenkrát mi bylo tak trochu jasné, že tím to neskončí. Marta často mluvila o tom, že by chtěla udělat své první sólové album a já nechápal proč jí ho někdo nenapíše. Pak zavolala jestli bych se tedy konečně já nechtěl rozhoupat a něco jí poslat. Tak jsem to udělal. Je to pro mě jedna z nejlepších českých zpěvaček a jediné co jí ke skvělé kariéře chybí je radiová písnička a deska" říká autor písně a zpěvák Marek Ztracený.

S Markem se Marta Jandová setká nejen v létě na festivalových pódiích, ale také na velkém koncertu ve Forum Karlín. V pondělí 27.11.2017 tam totiž Marek Ztracený oslaví 10 let na české hudební scéně. Je to totiž už neuvěřitelných jedno desetiletí od jeho prvního velkého hitu Ztrácíš. Televize Nova je mediálním partnerem tohoto koncertu.

Autor: bin

Diskuze