Marek Raditsch - 3
Zdroj: Jakub Deml / TV Nova
Kuchařská veselka

Marek Raditsch z oblíbené show MasterChef do toho praštil. Z jeho kouzelné ženy nespustíte oči!

17. 9. 2016

Obávaný porotce a kuchař novácké show MasterChef Marek Raditsch se stal ženatým mužem. Vzal si svoji o několik let mladší přítelkyni – roztomilou blondýnku Terezu Cinkovou (25). Kde do toho praštili?

6 fotek
Marek s Terezou se brali v lázeňském městečku Teplice. Svatební zvony se rozezněly v altánu v zámecké zahradě u Zahradního domu. Dvojice zvolila Teplice, protože Tereza je z Novosedlic, kde žijí i její rodiče.

Marek Raditsch se v oblasti gastronomie pohybuje už více jak dvacet pět let. Nejenže porotcuje v oblíbené novácké show MasterChef, ale sám zastává vysoký post ve skupině luxusních restaurací. Díky svému kulinářskému umění je známý i v zahraničí. Například v Německu získal třetí místo na olympiádě nadaných mladých kuchařů už v roce 1992. Od té doby ušel další obrovský kus cesty!

Po mnoha úspěších v gastronomii je od roku 2000 Marek executive chef celé skupiny Kampa Group a jeho tým sestává z více než stovky kuchařů.

Jeho nádherná Tereza oblékla na obřad a i následnou hostinu svatební šaty od návrhářky Nadi Moravcové. S návrhářkou se zná delší dobu, neboť pro ni předvádí na přehlídkách její krásné modely. Zamilovaný pár oddal starosta Novosedlic Radoslav Bartůněk. 

Tak snad Markovi dobrá a něžná nálada vydrží a soutěžící v MasterChefovi budou mít mírnější hodnocení pokrmů, které tomuto přísně vypadajícímu porotci předkládají...

Autor: kat

Diskuze