Marcela Březinová
Zdroj: isifa.com
Prásk! Láska až za hrob

Zpěvačce Marcele Březinové se oběsila maminka i manžel. S tím se nikdy nevyrovnám, říká

Aktualizováno 17.6. 2013 12:23

Zpěvačka Marcela Březinová (52) dostala od života krutou ránu, když přišla už o druhého milovaného člověka ve svém životě, o manžela. Zemřela jí maminka, před dvěma lety manžel. Dodnes se s tím nevyrovnala!

Pro Marcelu Březinovou je rodina a zázemí vše. Když se jí na začátku pěvecké kariéry oběsila maminka, myslela, že je to zlý sen. Po několika letech se ale noční můra opět objevila a to když se v červenci roku 2011 v lese oběsil zpěvaččin manžel Zdeněk Švarc (†57).

“Já se s tím v podstatě nevyrovnám nikdy. … Prostě s tím se nedá vyrovnat. To je takový zásah do psychiky, že se to dá pouze přežít. Děti vám samozřejmě pomáhají. Ty byly první, kdo mně vůbec pomohl, abych mohla jít dál,“ svěřila se zdrcená Březinová.

Pátrání policie zatím k ničemu nevedlo, a protože Švarc nenechal ani dopis na rozloučenou, nikdo nezná příčinu sebevraždy. Marcela se dokonce o úmrtí milovaného muže dozvěděla z internetu. “ Bylo to bohužel dřív na jednom nejmenovaném serveru, a až pak mi to sdělili,“ říká smutně zpěvačka.

Březinová se na smrt manžela snaží myslet co nejméně, aby nepropadala smutkům. Pracuje na nové desce, která má být zároveň její životní zpovědí. “ Připravuji a snad se mi podaří dokončit svoji třetí sólovou desku, na které pracuji už delší dobu. Je to složitější práce, protože si na ni sama píši texty, takže je to běh na dlouhou trať.“

Syn Vladimíra Menšíka: Zkrachoval a zmizel neznámo kam. Může za to alkohol?

Autor: eja

Diskuze