Justin Mussel a Margaret Mussel - 1
Zdroj: facebook.com
Je to náhoda?

Žena ztratila na dovolené v Itálii zásnubní prsten. Jak ho po devíti letech našla, je nepochopitelné!

5. 9. 2017

Justin a Margaret Musselovi (36) z New Jersey odjelli na dovolenou do Itálie. To ještě netušili, jaká nepříjemnost je tam potká. Žena nečekaně ztratila zásnubní prsten. Oba byli smíření, že už nikdy ho neuvidí. Jaké pak bylo překvapení po devíti letech, když je neuvěřitelná náhoda přivedla k znovuobjevení prstenu!

3 fotky
Když Justin a Margaret odjeli do italského městečka San Marco dei Cavoti, ještě netušili, že podvědomně se tam za devět let vrátí a zafunguje náhoda. Dovolenou trávili v domě rodičů manželky. A jednoho dne si uvědomila, že nemá snubní prsten. A vzhledem k tomu, že ten den navštívila s mužem Pompeje, možností kde by mohl spadnout bylo více. „Prsten mojí manželky byl volný, a tak si neuvědomila, když byl najednou pryč," sdělil důvody ztráty Justin pro deník Daily Mail. Po intenzivním hledání to nakonec dvojice vzdala. Domnivali se, že nejspíš musel zůstat právě Pompejích.

Vzhledem k tomu, že drahý diamantový zásnubní prsten si už znovu nemohli dovolit, koupil ji náhradní prsten. A asi ani ve snech by je nenapadlo, že jednou najdou ten starý prsten. Ale přesto se to přihodilo!  Za devět let se vrátili opět do malého italského městečka. A když si jednou tak žívali slunečného dne na dvoře se svými syny, Justina upoutala pozornost čehosi lesklého. „Viděl jsem záblesk světla, který vycházel z trhliny chodníku," popsal moment, kdy si všimnul prstenu. Trhlina byla jen pár centimetrů hluboká, takže jej vydoloval pomocí šroubováku.

Ta náhoda oba manžele pořádně zaskočila. Margaret v tu chvíli tomu vůbec nemohla uvěřit. „Myslela jsem, že blázní. Říkala jsem mu, že neexistuje možnost, aby tam byl," dodala šťastná manželka, který prsten pasoval na prst i po devíti letech. Byl sice trochu ohnutý, ale diamant vypadá stále dobře, natož že byl celé roky v malé škvíře. A co má v plánu Magaret udělat se dvěmi prsteny? Žena má jasno. Jednou ho daruje jednomu ze svých synů až se bude chtít oženit.
 

Autor: ham

Diskuze