Renata Langmannová a Ondřej Novotný - 1
Zdroj: YSL Mon Paris
Ze zákulisí

Modelka a manželka Ondřeje Novotného: Na Ostrov bych nikdy nejela! Co jí Ondra svěřil?

12. 4. 2017

Modelka Renata Langmannová (30) a moderátor Ondřej Novotný (39) jsou už nějaký ten rok manželé. Jaké to pro Renatu bylo, když byl Ondřej tak dlouho na Robinsonově ostrově? A co jí o reality show vypráví?

7 fotek
Krásná modelka Renata Langmannová se ukázala na křtu nového parfému Yves Saint Laurent Mon Paris, který se konal v prostorách luxusní restaurace Soho. Jako vždycky jí to ohromně slušelo a přiznala, že je na parfémech závislá a doma jich má rovnou okolo deseti.

Renata je manželkou moderátora Robinsonova ostrova Ondřeje Novotného, a tak jsme se jí zeptali, jak to vlastně bez něj tak dlouho doma zvládla. „Bylo to dlouhé. My jsme sice byli relativně zvyklí být nějakou dobu bez sebe, protože během let, co jsme spolu, tak já jsem dlouho cestovala díky modelingu. Takže to nebylo úplně poprvé, co jsme byli od sebe nějaký delší čas. Ale do té doby bylo maximum třeba měsíc, co jsme se neviděli. Ty dva měsíce byl rekord. Bylo to náročné, ale snažili jsme se být v kontaktu, přestože tam byl velký časový posun. Ale o to víc jsme se pak na sebe těšili. A myslím, že pro něj to bylo daleko náročnější, protože já jsem přeci jen byla ve svém prostředí, měla jsem kolem sebe kamarády a on tam prostě makal na 100 % a snažil se pro ten projekt udělat všechno,“ uvedla pro Prásk.tv Langmannová.

Autor: niž

Diskuze