Márnice
Zdroj: Thinkstockphotos
Jak se to mohlo stát?

Manželka našla muže doma mrtvého a nechala ho odvést do márnice: Ve skutečnosti ale zemřel až tam!

8. 3. 2018

Muž dlouho bojoval s rakovinou. Jednoho dne ho jeho žena našla doma mrtvého. Nechala ho tedy okamžitě odvést do márnice. Co pak ale následovalo, je šílené!

Číňanka, která byla označena jako Chenová, údajně předpokládala, že její manžel, který několik měsíců trpěl rakovinou žaludku, zemřel. Našla ho totiž doma v bezvědomí. Bez jakékoliv kontroly pulsu nebo prohlídky lékařem, poslala jeho tělo do márnice.

Její manžel, který byl identifikován místními médii jako Huang z Shiyanu, strávil poslední hodiny svého života v márnici, kde se vše chystalo na jeho pohřeb. Teprve poté, co ho kosmetolog márnice připravoval, si všiml Huangových mírně se třesoucích úst a prstů.

Když pracovníci márnice viděli, že se muž hýbe, okamžitě volali lékařskou pomoc. Jeden z nich, muž jménem Ren, pro Shiyan Evening News řekl: "Je snadné, aby byl pacient označen za mrtvého, pokud jsou jeho končetiny chladné, jeho tělo je tuhé a jeho vitální znaky jsou slabé… Není to však poprvé, co jsme si něčeho takového všimli. Bohužel, přestože přišel lékařský tým, Huang zemřel a byl oficiálně prohlášen za mrtvého.

Autor: mk

Diskuze