Michael Schumacher - 1
Zdroj: Profimedia
Držíme palce!

Manželka Michaela Schumachera konečně promluvila: Co se píše v médiích, je lež!

12. 10. 2016

Mnohonásobný vítěz Velké ceny Formule 1 Michael Schumacher (47) je už téměř tři roky upoután k lůžku. Zprávy z jeho okolí jsou velmí různorodé. Teď ale promluvila jeho manželka!

Corrina Schumacherová (47) stojí neohroženě po boku svého manžela a brání komukoliv, aby se k němu přiblížil a médiím pak sděloval zavádějící informace. Po dlouhých měsících se však rozhodla prolomit své mlčení a vydala oficiální prohlášení o stavu svého muže.

„Michael stále žije, ale není pravda že by mohl chodit, jak se psalo," uvedla Corrina. Někomu se tato zpráva může zdát skvělá, přeci jen potvrzuje, že sedminásobný mistr světa je stále naživu. Na druhou stranu ale také odhaluje skutečnost, že Michael ani po třech letech, které brzy od nehody uplynou, nemůže vstát z lůžka.

Informační embargo na stav legendárního sportovce rozpoutalo ve světě nejrůznější spekulace. Od těch nejčernějších zpráv, které Michaelovi moc šancí na přežití těžkého úrazu nedávaly, po zprávy plné nadějí, že je "Schumi" z nejhošího venku a úspěšně se zotavuje.

Fanoušci tak dostali novou naději, kterou oficiální prohlášení maželky Schumachera jen posílilo. Zda se Michaelův stav zlepší natolik, aby mohl pokračovat v plnohodotném životě, který tak miloval, ukáže opět jen čas. Jedno je ale jisté. Ani po několika letech nepřestává svět motosportu doufat, že jeho legenda jednou opět sedne za volant Formule 1...

Autor: sim

Diskuze