Andrea Pomeje, Jiří Pomeje
Zdroj: Facebook/Profimedia
Pro rodinu vše

Manželka Andrea o nátlaku ze strany Jiřího Pomeje: Strach ji dohnal k nepříjemnému rozhodnutí!

14. 2. 2018

Jiřího Pomeje (53) konečně propustili z nemocnice, a tak byla jeho manželka Andrea (30) šťastná, že má svého chotě konečně po mnoha týdnech doma. Teď se ale kvůli němu musí tak trochu nedobrovolně omezit!

9 fotek
Už je to týden, co byl Jiří Pomeje propuštěn z nemocnice domů. Zdaleka ale nemá vyhráno, rekonvalescence po vážném chirurgickém zákroku bude trvat ještě dlouho a Jiří se tomu bude muset přizpůsobit. A nejen on. Toho si je velmi dobře vědoma jeho manželka Andrea.

Andrea už dlouhé měsíce, zatímco Jiří zápasil se zákeřnou nemocí, živila rodinu. A dělala to velmi dobře. Jako DJka je dost úspěšná a o pracovní nabídky nemá nouzi nejen v Česku, ale i v zahraničí. Teď ale musela odmítnout lukrativní nabídku v Thajsku. Proč? Kvůli manželovi. „Určitě by vyvíjel nátlak, aby mohl jet se mnou,“ vyjádřila své obavy Andrea pro Expres.cz. „Měla jsem hrát v Bangkoku a na Koh Samui, ale musela jsem to zrušit, takže se mi udělalo do konce měsíce pracovní okno,“ dodala.

Moc dobře si uvědomuje, že cesta do Thajska není to, co by teď Jiřímu udělalo zrovna nejlépe, a tak sice nabídku zrušila, ale naštěstí se pro ni dveře thajských klubů tím definitivně neuzavřely. „Oni mi vyjdou vstříc, takže termíny přeložíme, až bude Jirkovi lépe,“ uzavřela temperamentní černovláska s tím, že jejímu hraní v exotické vyhledávané destinaci není rozhodně všem dnům konec.
 

Autor: bin

Diskuze