Těhotenství
Zdroj: Profimedia
To je šílené-

MÁLEM OMDLELA: Lékaři u ženy léčili zácpu. Neuvěříte, co se jí stalo po tom, co si vzala léky!

18. 2. 2016

Občas to potká každého. Nevolnost a desítky minut strávených na záchodě s pocitem naprosté bezmoci. Jenže to, co se stalo Charlotte Bryant (20) se jen tak nevidí.

Charlotte Bryant měla už několik dní nepříjemné bolesti, které přisuzovala špatnému trávení. Snažila se odpočívat a jíst dietní stravu, aby se jí ulevilo. Jenže když problémy stále neustupovaly, rozhodla se navštívit lékaře. Ten ji prohlédl a usoudil, že má žena silnou zácpu. Proto jí předepsal léky na uvolnění střev a slabá analgetika, která by jí ulevila od bolesti.

Doufala, že jí léky zaberou a udělá se jí lépe. Na to, co nastalo po požití prášků ale s jistotou nikdy v životě nezapomene. Ihned totiž pocítila silnou bolest, a tak vběhla do koupelny. "Posadila jsem se na záchod a po chvíli jsem ucítila něco divného mezi nohama. Měla jsem dojem, že je to konečně stolice, ale vycházela jakoby odjinud," řekla Charlotte v rozhovoru pro The Sun.

Ukázalo se, že nejde o žádné zažívací problémy. Žena totiž na místě porodila dítě! "Vytlačila jsem to, a když jsem se podívala dolů, uviděla jsem tvářičku! Bylo to neuvěřitelné." Okamžitě přivolala lékařskou pomoc, a byla převezena i s čerstvě narozeným miminkem do nemocnice. Chlapeček dostal jméno Daniel a porod i s maminkou zvládl ve zdraví. Nevěřící Charlotte vyfotila syna příteli, který byl stejně šokovaný jako ona. Oba jsou ale šťastní a na rodičovství se těší.

Autor: lor

Diskuze