Zdroj: Prásk!
Jako domeček z karet

Lukáš Rosol si po rozchodu s Míšou Ochotskou pořizuje luxusní byt! A co bude s Míšou?

9. 12. 2016

Podivnosti kolem vztahu moderátorky Michaely Ochotské a tenisty Lukáše Rosola pokračují. Ona odjela na dovolenou, on si kupuje nový byt. Znamená to opravdu rozpad jednoho hvězdného vztahu?

Tak tohle je nové útočiště Míši Ochotské! Není divu, že si kvůli humbuku o jejich rozchodu odjela vyčistit hlavu do zahraničí. Aniž by se kdokoli za celé dny dočkal jakékoli reakce.

A stejně pusto a prázdno je stále v Benicích, v tomhle luxusním domě za miliony, kde už dávno nemají hnízdečko lásky. Lukáš totiž v Česku není – po třítýdenní rekonvalescenci kvůli zranění achilovky trénuje ve Španělsku.

Tenis, tenis a zase tenis... To je logické, je to jeho práce, která mu vydělává peníze. A těmi on zase živí rodinu. Jenže o té nechtěl vůbec mluvit. A tak stále přibývají pochybnosti o jejich šťastném vztahu. Problémy se zřejmě podepisují i na Míšině zdraví. Ačkoliv se to snaží zakrýt za atmosférou adventu, je samá kost a kůže a ani pokus o úsměv nezakryje únavu a smutek.

Rodinnému štěstí nepomáhá ani sám tenista. Místo aby se pokusil zachránit teplo rodinného domova, pořizuje si domov nový. Jak luxusní byt vypadá? Podívejte se na video!

Autor:

Diskuze