Lucie Zedníčková - na chudokrevnost je ideální červené víno - 1
Zdroj: Tarapaca
Překvapivá zpověď

Lucie Zedníčková z Ordinace promluvila o alkoholu v těhotenství. Pít jí doporučil porodník!

26. 9. 2017

Dvacetileté výročí chilského vína si nenechala ujít velká milovnice červeného vína a talentovaná herečka Lucie Zedníčková (48), kterou můžete znát ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

5 fotek
„Miluju červené víno, hlavně k žehlení,“ směje se herečka. „Mě na červené víno vlastně navedl můj porodník, když jsem byla těhotná,“ vzpomíná Lucie Zedníčková. Kdo by nezavzpomínal na její roli v kultovním muzikálu Kouř? Aktuálně ji může divák vidět v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 nebo v plzeňském divadle Dialog.

Na slavnostním večeru, kde se představila limitované edice chilského vína Tarapaca exkluzivně pro Českou republiku, se Lucie potkala také se svým kolegou a kamarádem Mírou Noskem. Nedalo nám to a zeptali jsem se, jak se to vlastně stalo, že si tak oblíbila právě červené víno. „Já jsem celý život chudokrevná, a protože on je takový přírodní a fajn chlap, tak jsem se ho ptala, jestli mám jíst maternu nebo takový ty těhotenský prášky, a on mi říká: ,Vůbec ne. Vy si dejte každý den dvě deci červeného, a to vám ty červený krvinky doplní.´ Já na to: ,Vždyť jsem těhotná.´ A on: ,Tak si to rozdělte do celého dne´,“ vypráví Lucie.

„Červené víno je zdravé. A někde jsem četla, že také snižuje onemocnění rakovinou. Navíc mi chutná, tak je to fajn,“ dodává jedna z našich nejkrásnějších hereček. „Vzpomínám si na jednu vtipnou příhodu, letěla jsem na dovolenou, čekal mě dvanáctihodinový let a já jsem hned na začátku dostala od letušek jako dárek láhev červeného vína, jenže jsem do ní bohužel drkla a všechno jsem si vylila do klína, takže jsem dvanáct hodin letěla naložená v červeným víně,“ směje se Lucie.

Autor: niž

Diskuze