Reklama
Reklama
Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec - 1
Zdroj: Profimedia
Snad to není pravda...

Zradila Lucie Vondráčková slavného manžela? Vzala práci, která se údajně Plekancovi vůbec nelíbí!

11. 1. 2017

Nedávno se provalilo, že dostala Lucie Vondráčková (36) hlavní roli v americkém filmu. Nyní se ale objevily zprávy, které nasvědčují, že vše není tak růžové jak se zdá. Tedy mezi ní a manželem hokejistou Tomášem Plekancem (34).

7 fotek
V prosinci se fanoušci Lucie Vondráčkové opravdu zaradovali. Proniklo na povrch, že oblíbená česká zpěvačka a herečka v jednom dostala za velkou louží hlavní roli v televizním filmu s název Perfect Kiss. Kdo by si pomyslel, že z jejího úspěchu bude mít Tomáš radost, ten by se podle informací deníku Šíp nejspíš spletl.

Plekanec si totiž vždy liboval, že má Lucku během sezony v Kanadě doma, stará se o domácnost a jejich dva syny a zkrátka udržuje takové to správné teplo rodinného krbu. Je pravda, že s jeho výdělky, na které si přijde v Montreal Canadiens, asi rodina nestrádá ani když Lucie zrovna nemá ty největší příjmy.

Bohužel asi netušil, že se jeho žena dokáže prosadit i v Kanadě, a tak Lucii brzo čeká díky filmové roli sláva i tam. To znamená, že kvůli natáčení nebude mít tolik času na rodinu. Blízká kamarádka Lucky vyjádřila obavy: "Přijde mi, jako by spolu potřebovali vyřešit něco, o čem se nedokáží bavit, jinak si neumím vysvětlit, že Lucka tu práci vzala." Lucky kamarádka, která se s ní vídá, když je zpěvačka v Čechách, také dodala, že Lucie ještě v létě o žádném filmu nemluvila. Proto si myslí, že to souvisí s manželskou krizí, že tu roli tak narychlo vzala.

Už dříve se totiž spekulovalo o tom, že Lucie jezdí poslední dobou tak často do Čech právě proto, že utíká od problémů s nepříliš komunikativním Tomášem. Do jejich vztahu ovšem nikdo nevidí tak dobře, jako oni sami, proto jim jen lze přát, pokud nějaké problémy skutečně mají, aby se je podařilo zažehnat a Lucie mohla tak rozvíjet kariéru pouze z vlastní vůle nikoliv kvůli tomu, aby utíkala od problémů.

Nezametej problémy pod koberec: 5 P aneb jak krizi ve vztahu vyřešit co nejdříve
Hroutí se vám vztah? 10 nesmyslných rad: neposlouchejte je!

Autor: bin

Diskuze

Reklama
Reklama