Lucie Vondráčková - 1
Zdroj: Profimedia
Jako tryskomyš

Lucie Vondráčková překvapila po návratu do Čech svoji maminku. Zpěvačku nic nezastaví!

16. 4. 2018

Zpěvačka Lucie Vondráčková (38) se na devět dní objevila v Čechách. Během nich nasadila vražedné tempo, hlavně to pracovní. Dokonce i její maminka Hanka nestačila zírat!

7 fotek
Zpěvačka Lucie Vondráčková sice žije převážnou většinu roku v Kanadě, kde zpívá, hraje a stará se o dva syny, které má s hokejistou Tomášem Plekancem, ale ani tak nezapomíná jezdit do rodných Čech. V Čechách má totiž nejen rodinu, ale také dost pracovních příležitostí.

Zrovna nedávno zpěvačka přiletěla znovu do Čech. Zdržela se ale jen na devět dní a pak zase zmizela. Během nich toho ale stihla více než dost. A to i přesto, že všude chodila takzvaně po svých.

„Když to šlo, chodila jsem po Praze pěšky a prošla jsem ji křížem krážem. Byla jsem jako tryskomyš. Máma mi teď během pobytu řekla: Můžeš alespoň dýchat?,“ přiznala zpěvačka v TV Magazinu Aha!, jak zaskočila svoji matku. Přece jenom chodit po Praze pěšky do práce, když máte auto, není tak úplně běžné jednání. Lucie má za to ale palec nahoru. Nejen že jistě potěší ty, co šetří životní prostředí, ale díky vydatnému pohybu udělala něco i pro své zdraví.
 

Autor: bin

Diskuze