Lucie Vondráčková
Zdroj: YouTube.com
Nádhera

Lucie Vondráčková fanoušky dojala k slzám novou písní! VIDEO

7. 3. 2018

Zpěvačka Lucie Vondráčková, která dlouhodobě žije v Kanadě, se jednou za čas vrací do své rodné vlasti a většinou to sotjí za to. Není tomu jinak i tentokrát. Vydala novou nádhernou píseň Nad Vltavou a fanoušky doslova dojala k slzám.

Oblíbená zpěvačka Lucie Vondráčková se po delší době opět vrátila do Prahy. Šlo především o pracovní návštěvu rodné země. Točila tu totiž videoklip k písni Nad Vltavou. Á ten konečně před pár dny vydala.

"Dlouho jsme se neslyšeli. A teď jsem zpátky. Hodně jsem pracovala a můžeme začít! Jako první k vám letí celý klip Nad Vltavou (konečně). Díky za trpělivost!!! Dejte mi vědět, jak se vám náš černobílý drahokam líbí. Je to moje srdcovka. Vaše Lucie," napsala zpěvačka na svůj oficiální Facebook a připojila odkaz na videoklip na YouTube. Autorem hudby je Lucčin tatínek Jiří Vondráček (67) a text napsala Hana Sorrosová.

Fanoušci byli nadšeni. Někteří se dokonce v komentářích pod příspěvkem přiznali, že jim ukápla dokonce i slza. Dojatá zpěvačka o dva dny později napsala: "Díky za vaše krásné reakce na Vltavu...!!! Všechny je čtu a mám velkou radost."

Autor: mk

Diskuze