Lucie Bílá zachránila kulturní dům - 1
Zdroj: Google Street View
Peněz jako želez

Lucie Bílá si pořádně zavařila! Investovala do zchátralého domu a čekala, že jí pomůžou sponzoři

6. 1. 2017

Slavná zpěvačka přehnaně miluje své rodné Otvovice. Tentokrát se pro ně rozhodla udělat velké gesto, ale musela vynaložit obrovskou částku...

6 fotek
Lucie Bílá (50) se rozhodla investovat do kulturního domu v rodných Otvovicích. K nákupu přistupovala lehkovážně. Čekala, že jí finančně pomůžou sponzoři, ale to se šeredně pletla. Vše musela zaplatit z vlastních peněz.

Nejhorší ale je, že investice nekončí. Do haly se bude muset ještě spousta peněz vrazit. „Měsíc to pucovali, ale to nebude stačit. Bude nutná rozsáhlejší oprava domu, která se dle mého názoru bude pohybovat ve velkých částkách. Troufám si říct, že i přes milion. V domě je totiž kromě rozlehlé haly také restaurace,“ svěřil se místní zdroj Expresu.cz.

Bílá má s budovou velké plány. Hodlá z ní udělat vlastní koncertovou halu. Zpěvačka si nemůže vynachválit místní akustiku. Taky by během koncertů ráda viděla známé tváře. Otázkou ale zůstává, jestli to pro hvězdu jejích rozměrů není mrhání časem a penězi. V případě, že se v něm opravdu rozhodne pořádat vystoupení, tak bude třeba obrovské rekonstrukce.

Autor: Beat

Diskuze