Lucie Bílá a Katy Perry
Zdroj: isifa.com
Vidíš to, Soukupe?

Lucie Bílá se vrhla na taneční hudbu. Jenže ji obvinili z krádeže. Porovnejte sami!

17. 10. 2013

Zlatá Česká slavice Lucie Bílá (47) se s padesátkou na krku vrhla na pole taneční hudby. Bohužel dva její největší hity jste už někde slyšeli...

Zpěvačka se silným hlasem se v mládí prosadila na poli hudby nejvrdší, v metalovém světě motorkářů, chlupatých, potetovaných zpěváků a prohulených hlasů. Poté se stala popovou zpěvačkou a muzikálovou divou. A teď to Lucie Bílá zkouší na poli elektronické hudby.

Bohužel v Česku není jednoduché dělat kvalitní taneční hudbu, což se víceméně povrdilo. Kritici si přišli na své a fanoušci vrtěli hlavou, co to jejich láska z Petřína zkouší. Její letní singl "Jsem to já" má však další problém, jak zjistil web Hudební masakry, je více než podobný singlu Firework od Katy Perry.

 

Může jít o náhodu, shodu okolností a taktů. Ale to není vše. Další píseň Lucie Bílé má opět základy v jiném, podobně známém songu. Nebo je to opět náhoda? Už podruhé? Česká společnost Creative Music House už čelila kritice za to, že hit Debbi "Touch the Sun" nebyl tak úplně původní. Takže to by už byla vážně hodně velká náhoda.

Ale možné je všechno.


Autor: pul

Diskuze