Lucie Bílá
Zdroj: facebook
To jsou problémy

Lucie Bílá se chtěla pochlubit dárkem od tatínka. Lidé ji ale začali kritizovat! Mohl za to malý detail na FOTCE

3. 1. 2018

Zpěvačka Lucie Bílá (51) se rozhodla, že se pochlubí dárkem, který k Vánocům dostala od svého milovaného tatínka. Lidé ji ale kvůli fotografii začali krituzovat. Proč?

12 fotek
Lucie Bílá letos oslavila Vánoce obklopena muži. U stromečku byl její sny, tatínek i bývalý přítel, který prý neměl s kým slavit a tak se ho dobrosrdečná Slavice ujala. Vánoční svátky strávila v poklidu a dostala i velmi hezký dárek. S ním se následně pochlubila na sociální síti.

"Nejmilejší dárek pod stromeček byl letos od táty. Je to šperk ze staré koruny, kterou jsem našla na Formance v prostorách, kde jsem zrušila hernu. Snad se na mne místní nezlobí, ale chtěla bych, aby se u nás jen jedlo, pilo a zpívalo," napsala k fotografii.

Místo chvály se jí ale dostala také velká vlna kritiky. Někteří fanoušci své zraky totiž upřeli na kožešinu, kterou měla zpěvačka kolem krku. "Ježíši všechno pěkné až na to zvířátko.... To přece není nutné... Ne?" napsala jedna uživatelka facebooku. " Až na tu lišku na krku!" napsala další dáma. Jiná zase napsala: "Ta liška okolo krku doufám není pravá!"

Ale naštěstí se mezi negativními komentáři, kde každý řešil kožešinu kolem krku, našla většina pozitivních. Fanoušci zpěvačce šperk chválili a přáli jí mnoho štěstí do nového roku. někteří se jí dokonce před kritiky kožešiny zastali. " Řešíte lišku, a maso žerete, to vám nevadí," napsal pan Roman. "Co to tady melete o kožichu??? Vy jste všichni vegetariáni?? Řešíte zase sami sebe," přidala se uživatelka Libuška.

LUCIE BÍLÁ: Pro své povolání jsem se narodila
Jaký detox doporučuje Lucie Bílá? ROZHOVOR

Autor: mk

Diskuze