Lucie Bílá - 1
Zdroj: Profimedia
Dá se jí věřit?

Proč Lucie Bílá nepřišla na pohřeb Věry Špinarové? Její omluva je zarážející!

6. 4. 2017

Věru Špinarovou (†65) díky svému fenomenálnímu hlasu a přirozenosti si oblíbil a respektoval téměř celý národ. Proto informace o jejím úmrtí způsobila smutek a slzy mnohým lidem i kolegům. Není divu, že na jejím pohřbu v Ostravě se tvořily dlouhé fronty, aby mohly vzdát hold zpěvačce a položit jí aspoň kytičku. Až na slavici Lucii Bílou. Proč nepřišla?

6 fotek
Na pohřeb do Ostravy se sjížděli lidé z celé republiky a tisíce lidí bylo ochotno si v sobotu ráno přivstat a stát několik hodin v dlouhé frontě s kytkou či věnci, aby se mohlo s milovanou zpěvačkou rozloučit. Sám ředitel Pavel Lacina z ostravského krematoria pro Moravskoslezský Deník sdělil: „Za svoji kariéru zde takový pohřeb nepamatuji.“

Už v menším počtu bylo zastoupení jejích kolegů. Mezi těmi, kteří se rozhodli projevit úctu zpěvačce s jedinečným hlasem, byli například Jarek Nohavica, Stanislav Hložek, Lešek Semelka nebo Heidi Janků. Marie Rottrová dokonce přerušila svou dovolenou v Mexiku. Ti, kteří se nemohli dostavit, ale našli si čas na poslání věnce, byli například Petr Janda, Petra Janů, Marta Kubišová i prezident Miloš Zeman. Avšak ani jednoho se nezúčastnili naši dva nejvíce oceňovaní slavíci – Karel Gott a Luce Bílá. A od veřejnosti to pořádně schytali!

Karel Gott se snažil omluvit svou neúčast zdravotními důvody. Důvod Lucie Bílé však mnohé šokoval! Slavice prý nevěděla, kdy pohřeb je! „Popravdě řečeno, já jsem ani nevěděla, kdy ten pohřeb je. Měla jsem Věrušku moc ráda, moc. Za třicet let mé kariéry jsme se viděly dvakrát. Jednou jsem ji pozvala do svého pořadu a podruhé náhodou. Vážím si jí. Já se loučím s lidmi po svém a měla jsem práci, je mi to líto. Obdivovala jsem ji, ale na ten pohřeb jsem prostě nemohla jet," žehlila si to zpěvačka v deníku Blesk. A doufá, že jí to lidé odpustí. A co myslíte vy? Nezdá se vám to jako slabá omluva?

Lucie Bílá po operaci: omládlá, se sexy ofinkou
Jaký jarní detox doporučuje Lucie Bílá? ROZHOVOR

Autor: ham

Diskuze