Monica Cook - 3
Zdroj: Profimedia / facebook
A je to tady!

LOVE STORY POKRAČUJE: Našel telefon ve vlaku. Dívka konečně reagovala na jeho vzkaz na Facebooku!

Aktualizováno 18.1. 2016 17:51

Je to teprve pár dní, co mladík jménem Luke našel ve vlaku mobil pohledné Monicy. A protože se mu líbila, nechal jí na Facebooku vzkaz, na který konečně odpověděla! Jak tenhle romantický příběh nakonec dopadl?

Krásná Monica Cook zapomněla při cestování vlakem v kupé svůj mobilní telefon. Jeho nálezce jí pak napsal romantický vzkaz na Facebooku.

"Ahoj Monico! Našel jsem ve vlaku tvůj telefon a vážně by sis měla změnit heslo. Pěkné fotky mimochodem. Napsal jsem ti na zeď status, takže víš, že tvůj telefon je v bezpečí a v dobrých rukou. Navíc je tam něco, co tě pobaví, ale to až později třeba na drinku... Můžeš si zatím prohlédnout profil Luka, upřímného kluka, který ti našel telefon a zanechal ti ho ve vlakové stanici Town Hall. Měj krásný den," napsal mladík na sociální síť.

Lidé po celém světě jeho vzkaz nadchnul a prožívali tuhle lovestory s mladou dvojicí. Navíc tajně doufali, že se Luke s Monicou setká. A to se nakonec stane skutečností, protože pohledná dívka mladíkovu nabídku na rande přijala!

A tak oba čeká drink, kterým chce Monica Lukovi poděkovat za jeho poctivost a milé chování. Jak reagovala na jeho zprávu na Facebooku? "Nejdřív jsem byla trochu rozrušená, že mi někdo narušil soukromí. Ale v tomhle případě to bylo humorné gesto a vlastně mě to pobavilo. Luke je opravdu nápaditý a myslím, že pobavil hodně lidí," komentovala status na sociální síti.

DĚSIVÉ! Těchto 80 osobních údajů o tobě FACEBOOK ví!
Sociální sítě mi přinesly to nejlepší v životě!
Facebook: Přikrášlovač vztahů

Autor: lor

Diskuze