Anna Marie Landor - 1
Zdroj: facebook.com
Bude veselka

Ljuba Krbová z Ulice prožívá šťastné chvíle: Její dceru požádal o ruku známý moderátor!

10. 8. 2017

Herečka Ljuba Krbová (58) už několik let baví televizní diváky v Ulici jako Anička Lišková. Nyní sympatická herečka prožívá v reálném životě radostné období, jelikož se jí bude vdávat dcera Anna Marie Landor! S kým se zasnoubila?

9 fotek
Aničku požádal o ruku její partner Radek Hrdina, který je známým moderátorem v rádiu. K zasnoubení došlo právě na dovolené na břehu Atlantského oceánu, kam se spolu vydali.

„Z mého pohledu to Ráďovi vyšlo geniálně, protože bylo mnoho chvil, kdy jsem si z něj dělala srandu, že teď bych myslela, že mě požádá o ruku a on to zase propásl. Když to ale přišlo, vůbec jsem to nečekala,“ svěřila se Anna Marie Expresu.cz.

Dvojice se seznámila právě v rádiu. Anna před pár lety do rádia zavolala, aby si zasoutěžila. Výhru si pak přišla do rádia vyzvednout osobně, s moderátory si rovnou popovídala, a dokonce jim i uvařila kafe. Jelikož je právničkou, Radek ji pod záminkou, že potřebuje s něčím poradit, vylákal na kávu, kde slovo dalo slovo a už to bylo! Páru přejeme hodně štěstí...

Autor: niž

Diskuze