Sadie Karina - 6
Zdroj: facebook.com
Lidská hloupost nezná mezí

Obsluhovala pár, který se na ni neustále nevraživě díval. Když zjistila, co jí napsal na účtenku, píchlo ji u srdce

23. 8. 2016

Lidská zloba a hloupost bohužel stále vládne světu. Přesvědčit se o tom mohla i mladá servírka Sadie Karina, která na účtence svého zákazníka našla opravdu doslova pitomý vzkaz.

5 fotek
Osmnáctiletá Sadie je Američanka mexického a honduraského původu. Pracuje jako sevírka v restauraci v Harrisburgu. Jednoho dne obsluhovala muže a ženu středního věku. Vše šlo jako obvykle, najedli se, zaplatili a odešli. Nebohé dívce však na sebe zanechali odpornou vzpomínku. 

Při pohledu na účet nevěřila Sadie svým očím. „Dýška dáváme jen místním občanům,“ stálo na účtence. Vzkaz s rasistickým podtextem mladou servírkou velmi rozzlobil. “Je to hrubé a neucivé. Nic jsem jim neudělala,“ říká Sadie a dodává, že dotyční se k ní chovali velmi nepříjemně po celou dobu obsluhy. „Nechtěli se mnou vůbec mluvit, jen kývali hlavou.“

Byl to její dědeček John Elledge, kdo fotografii účtenky pověsil na sociální sítě. I jeho urážlivá poznámka pěkně namíchla.
Odpovědný muž se ženou se později o umístění účtenky na internet dozvěděli. Ani to je ovšem nedonutilo zpytovat svědomí. Naopak, velmi je to rozčílilo. Znovu proto zamířili do restaurace, aby si celou věc vyříkali s majitelem. Shodou okolností tam byl v ten moment také dědeček Sadie. Když zjistil, že se jedná o lidi, kteří tak urazili jeho vnučku, chtěl si to s dotyčnými vyřídit. „Moc jsme si toho neřekli. Ta žena byla naštvaná, že jsem to dal na internet. Ani se neomluvili. Muž byl opravdu hrubý, nemělo cenu se hádat,“ říká John Elledge a potvrzuje pravidlo, že srážka s blbcem je opravdu nejhorší.

A jak na celou situaci s odstupem času reaguje Sadie? „Tyto hloupé urážky mě už neraní, naopak jsem díky nim silnější. Vím, že jsem dobrý člověk, nemám se za co stydět.“

Autor: bk

Diskuze