Seznam sexuálních zkušeností - 2
Zdroj: facebook.com
To vážně?

Bratr zveřejnil milostný deníček své sestry a baví jím celý internet

Aktualizováno 10.11. 2015 21:22

Přijde vám normální, když si patnáctiletá dívka píše detaily každého rande. Zaznamenává si s kým, jak, co přesně dělali a jaké to bylo? Pokud nic takového neznáte, čtěte dál.

Bráchu naštvala jeho starší ségra. I když v patnácti je to stále ještě holka, rozhodl se všem ukázat, že to tak už dávno není. Za to, že na něj něco napráskala rodičům, ji udělal něco opravdu hodně ošklivého. A dost možná ji na nějaký čas úplně zničil život.

Když se naštval, počkal si, až odejde, vběhl do jejího pokoje a hledal něco, čím by jí mohl podraz vrátit. A našel její "Hook up list". Tedy něco jako seznam sexuálních zážitků. Něco jako, přesněji přeloženo, seznam dě*ky.

"Všichni si myslí, že moje sestra je sladká a nevinná dívka, ale nyní jsem našel v jejím pokoji tohle. Měla to schované v tajné zásuvce a je to skutečný poklad," napsala k postu fotografie, kterou vyvěsil na sociální síť.

Všichni teď vědí, že Adrian ji uspokojil prsty, s Larrym měla orální sex, nechyběly prsty a "možná" i soulož, s Jamesem souložila, s Brianem se líbala, ale kdyby si ostříhal vlasy, tak dostal i orál a Russel ji předvedl tak dokonalý orální sex, že z toho byla celá hotová. Strašné, že ano?

Ta bude bráchu nenávidět do konce života.

Autor: pul

Diskuze