Matka s dvojčaty v letadle
Zdroj: Twitter
Skoro to dopadlo špatně

Letuška chtěla vyhodit ženu s 6měsíčními dvojčaty z letadla! Co ji k tak krutému jednání vedlo?

20. 3. 2017

Žena letěla sama se svými šest měsíců starými dvojčátky. To ale netušila, jaké drama ji ještě před vzlétnutím čeká!

Příběh, který budete číst, zprostředkovala přes sociální síť žena, která seděla přímo za matkou se dvěmi dětmi. Takže měla přímý výhled na to, co se v letadle odehrálo. Matka měla teprve půlroční dvojčátka a rozhodla se už tak malé děti vzít s sebou na cestu letadlem.

Někomu by se to nemuselo líbit, protože by si pomyslel, že tak malé děti nejsou na takové cestování připravené, ale ona nezapomněla na dětskou autosedačku, a tak měla být miminka během krátkého dvouhodinového letu naprosto v bezpečí.

Pak ale ženě sebrali autosedačky s tím, že paluba letadla je příliš přeplněná zavazadly a obě sedačky tak musí putovat do zavazadlového prostoru. Žena začala řešit, kam děti dá a chtěla si je tedy obě ponechat u sebe na klíně. Jenže v tom jí letuška oznámila, že to nejde, nemůže držet dvě děti najednou, je to přece nebezpečné.

Požádala proto matku, aby pustila letadlo, že není způsobilá pro tento let. V tom ale přišla záchrana! Žena vedle, která cestovala také s dítětem, ale o několik let starším, schopným sedět na svém místě, se nabídla, že druhé miminko bude držet po celou dobu letu ona. Tím byl případ zažehnán a matka tak nemusela řešit zrušený let ani bezpečnost svých dvou dětí!


 

Autor: bin

Diskuze