Léto na stanicích skupiny Nova
Zdroj: TV Nova
Zábava o prázdninách

Léto se blíží! Na co se můžete s Novou těšit?

8. 6. 2018

Na léto 2018 si skupina Nova připravila program plný původních českých seriálů a českých hereckých hvězd. Diváci TV Nova se dočkají napínavých příběhů v kriminálních seriálech Kriminálka Anděl nebo Atentát, zábavného sitkomu Comeback, komediálního seriálu Na Vodě nebo úspěšného cyklu televizních filmů Soukromé pasti. Vrátí se také populární Hospoda a český sitkom Helena. Pro filmové fanoušky jsou určeny zejména páteční a sobotní večery, nedělní odpoledne budou patřit českým detektivkám. Během léta pokračuje i pravidelný zpravodajský servis.

Letní sezóna je tady a TV Nova už brzy zahájí letní programové schéma. Od pondělí 18. června nasazuje na televizní obrazovky letní grafiku, která odlehčenou formou podporuje program a vytváří letní náladu.

4. června startuje Kriminálka Anděl, která první dva týdny poběží vždy v pondělí od 20:20. Od 18. června si ji pak diváci užijí od pondělí do čtvrtka. Pondělky a středy večer budou patřit Atentátu (od 18. 6.), úterky a čtvrtky Comebacku (19. 6.). Seriál Na Vodě poběží od 17. června na TV Nova každou neděli od 20:20. Soukromých pastí se diváci dočkají od 1. července (každou neděli odpoledne). Český sitkom Helena se na TV Nova objeví od 25. 6. od 18:20, navazuje na ni Hospoda od 18:50 (pondělí až pátek).

Z filmů si TV Nova na pátek večer od 20:20 připravila snímky jako Život je život, 10 pravidel jak sbalit holku, Bobule, 2Bobule, Líbáš jako ďábel nebo Jak se zbavit nevěsty. V sobotu večer poběží filmové trháky jako Pán prstenů, Avengers, Strážci Galaxie, Ant-Man nebo Jurský park. Neděle odpoledne se ponese v duchu českých detektivek: Pěnička a Paraplíčko, Partie krásného dragouna, Vražda v hotelu Excelsior, Smrt černého krále, Případ mrtvého muže, Zlat rybky a další. Podvečer, před Televizními novinami, bude patřit filmům jako Byl jednou jeden polda, Láska z pasáže, Vítr v kapse, Kamarád do deště, Signál nebo Discopříběh.

Tematické stanice skupiny Nova:

Nova Cinema si pro své diváky připravila další filmové hity jak ze zahraniční, tak české produkce. V premiéře se představí dobrodružné sci-fi drama Půlnoční dítě nebo komediální drama Svět na houpačce. Dále Nova Cinema odvysílá například snímky jako Dokonalý trik, Čarovný les, Kapitán Phillips, Stopařův průvodce po Galaxii, Nákaza, Vyvolený, Ach, ty ženy!, Hulk, Dokonalý gentleman a další. Věnovat se bude také animované tvorbě a představí filmy Mravenčí polepšovna, Robinsonovi, 101 dalmatinů, Robin Hood, Bolt: Pes pro každý případ a Lego příběh. Neopomene ani českou tvorbu a diváci si tak mohou užít české filmy, jakými jsou Světáci, Hoří, má panenko, Bílá paní, Utrpení mladého Boháčka, Nejistá sezóna, Já už budu hodný, dědečku! a další.

Nova 2 pokračuje v obsáhlé nabídce sitkomů a seriálů. Chybět nebudou Přátelé, Dva a půl chlapa, Sex ve městě, Melissa a Joey nebo Mladí a hladoví. Pravidelné zpravodajství přinese TN2 s Michaelou Šmídovou a Karlem Kopečkem od 22:00, aktuální novinky z Wimbledonu přinese Kraťas Martina Čermáka.

Nova Action nabídne divákům oblíbené zahraniční kriminální seriály jako Kriminálka Las Vegas nebo Kriminálka Miami, dále seriály Vražedná čísla a Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti, chybět samozřejmě nebude Kobra 11. Z reality show se diváci mohou těšit na Mistři zastavárny, Mistři aukcí a Válka skladů Kanada. Chybět nebude ani sportovní přenos Velké ceny České republiky MotoGP.

Nova Gold během léta nadále nabídne nejlepší pořady zlatého fondu TV Nova, reprízy zábavných a reality show a animovanou tvorbu v rámci pravidelného bloku Smíškové. Diváci se mohou těšit na reprízy původních seriálů s českými herci Ulice a Ordinace v růžové zahradě, Doktorů z Počátků nebo On je žena. Mezi zábavnými pořady najdou Chart Show, Clever, Chcete být milionářem? s Markem Vašutem i Vladimírem Čechem nebo legendární Mr. GS, Zlatou mříž, Rozjezdy pro hvězdy aj.

 

Autor: bin

Diskuze