Letenka za 18.000 dolarů - 1
Zdroj: Profimedia
Pro fajnšmekry

LETENKA ZA DVA MILIONY? Americká společnost sází na luxus! Co všechno je v ceně zahrnuto?

4. 10. 2017

Letecká společnost Crystal Air Cruises se chystá zahájit VIP lety za 2 miliony korun. Cestující budou obklopeni luxusem. Co všechno je v ceně této letenky zahrnuto?

5 fotek
Letecká společnost Crystal Air Cruises představila luxusní upravený letoun Boeing 777-200LR nazvaný Crystal Skye. Takovou noblesu si nemůže dovolit každý, ale téměř každý by se v něm chtěl jistě proletět a užít si přepych, který nabízí. Uvnitř letounu to vypadá jako na luxusní jachtě.

Po zaplacení v přepočtu skoro 400 tisíc, je cestujícím na palubě k dispozici nejen krásné pohodlné prostředí, ale také sluha a drinky těch nejlepších značek.

„Jelikož jsem sám cestoval po celém světě a seděl jsem na palubě těch nelepších světových letadel, mohu říci, že na celém světě neexistuje nic jako Crystal Skye,“ uvedl ve svém prohlášení prezident a generální ředitel společnosti Crystal, Edie Rodriguez.

Interiér Crystal Skye je dílem Greenpoint Technologies. Soustředili se především na to, aby měli hosté během letu jen ty nejlepší zážitky, což vedlo k elegantnímu prostředí, připomínajícímu vnitřek honosných jachet a výletních lodí.

Letoun už začal létat do luxusních destinací a měl by sloužit podobně jako výletní loď nebo k pronájmu pro velmi bohaté klienty, společnosti a sportovní týmy. Prostor je určen pro 88 hostů.

Crystal Air Cruises rozhodně nechce zůstat pouze u jednoho letadla! Plánuje postavit rovnou celou flotilu. Cestující budou moci létat na VIP lety, podobně jako na výletní plavby lodí. V nabídce bude 28denní let za 2 206 500 Kč nebo 14denní o polovinu levnější.

Během těchto all-inclusive zájezdů se letadla zastaví zhruba v devíti až deseti destinacích na různých kontinentech. Obletí tak celý svět! Zde si budou moci cestující prohlédnout hlavní památky a atrakce. Dle CNN je v ceně zahrnuto také luxusní ubytování v těch nejlepších hotelech, stravování od slavných michelinských kuchařů a kulturní vyžití.

Autor: mk

Diskuze