Leoš Mareš a Monika Koblížková
Zdroj: Instagram
Dal to!

Leoš Mareš riskoval na dovolené kvůli Monice život: Mám STRACH! přiznal před osudným okamžikem

22. 11. 2017

Není to tak dlouho, co se Leoš Mareš (41) a Monika Koblížková (36) zasnoubili během výletu v Mariánských Lázních. Teď společně vyrazili na exotické Maledivy, kde moderátor kvůli své životní lásce málem riskoval život. Měl opravdu velký strach!

7 fotek
Leoš Mareš a Monika Koblížková jsou jedním z nejkrásnějších a nejideálnějších párů českého showbyznysu. Láska z nich číší a to koneckonců samotný moderátor před nedávnem stvrdil i neskutečně romantickou žádostí o ruku. Monika řekla ano, a tak bude brzy veselka. Teď si ale pár odjel odpočinout na luxusních dovolenou na Maledivy, kde se Leoš kvůli své lásce obětoval a obával o vlastní život.

Oblíbený moderátor vyprodal O2 arenu a teď si společně se snoubenkou užívá exotických Malediv. Kdo by si ale myslel, že se pár jel jenom povalovat k vodě a užívat sluníčka, ten bude asi hodně překvapen. Monika totiž přemluvila Leoše, aby se s ní jel potápět do hlubin moře! „Leoš mi splní sen a jdeme spolu pod vodu. Lásko, jak se cítíš?“ říká Monika Leošovi ve videu. „Jako když se chystám k samostatnýmu skoku padákem, takže... mám strach... Mám strach, že to bude bolet. Bolet ouška mě budou, hlavička, to mě vždycky pod vodou bolí...,“ vyjádřil s nadsázkou moderátor své obavy.

Leoš s Monikou se tak poprvé v životě byli potápět. Obavy ale byly dle očekávání zbytečné. Oba dva si to moc užili a podle fotky je znát, že to možná nebylo naposled, kdy se moderátor nechá přesvědčit k dalšímu adrenalinovému zážitku. Vše zvládl podle Moniky na jedničku a navíc jí splnil jako správný partner velký životní sen!

Autor: bin

Diskuze