Leonardo DiCaprio slaví zisk Oscara
Zdroj: TMZ.com - reprofoto
Slavit umí

LEO, KDE MÁŠ OSCARA! DiCaprio pařil po předávání cen tak, že zapomněl sošku v baru

Aktualizováno 1.3. 2016 13:12

Americký herec Leonardo DiCaprio, který po 22 letech čekání a řadě neúspěšných nominací konečně získal sošku Oscara, to s oslavami po výhře trochu přehnal.

V neděli v noci vyhrál Leonardo DiCaprio (41) sošku pro nejlepšího herce v hlavní roli. Pomohl mu "medvědářský" film Revenant. "Nejlepší herec Hollywoodu, který nikdy nevyhrál Oscara" se konečně mohl radovat. Pronesl jímavou řeč o problémech našeho světa a poté se opravdu radovat začal. A radoval se pořádně.

Slavil v restauraci West Hollywood, kde hodně pil a bavil se. Pařil jako o život. Lahve se dlouho nemohl pustit a vzal si ji do konce do auta. Na rozdíl od své zlaté sošky, kterou prostě nechal v baru. Obzvlášť u někoho, kdo na tuhle poctu čekal 22 let, je to velké překvapení.

"Leo, tady je váš Oscar!" běžel za ním číšník. Škoda, že ho tam opravdu nenechal a nějaký nenechavec si ho nepůjčil a neroztavil. Nebylo snad zábavné, jak kysele se Leonardo tvářil při každém předávání Oscarů, protože on, na rozdíl od jiných, třeba mnohem méně ceněnných herců, ještě Oscara neměl?

Autor: red

Diskuze