Heather Zacek - 7
Zdroj: facebook.com
Smutný příběh

Lékaři jí pořád tvrdili, že bulka v prsu není rakovina. Bohužel jim věřila!

20. 3. 2016

Bohužel ne každý má to štěstí, že mu v případě podezření lékaři diagnostikují správnou nemoc nebo zdravotní problém. Tato žena na nesprávnou diagnózu ale tvrdě doplatila!

4 fotky
Pokud se vám někdy stane, že vás lékař odbije s tím, že jste zdraví a nemusíte mít zbytečné obavy, raději navštivte lékařů víc. Samozřejmě v případě, že na svém těle zpozorujete něco zvláštního nebo se necítíte dobře. Nesprávná diagnóza vás totiž může stát život.

Heather Zacek (27) si ve svém prsu nahmatala bulku, a tak okamžitě navštívila lékaře. Ti jí řekli, že se jedná jen o ucpaný mléčný kanálek a že nemusí mít obavy. Bohužel jim to věřila.

Když Heather porodila dceru Kilianu, začala se cítit velmi špatně. Lékaři jí řekli, ať si vezme tylenol, což je lék, který zmírňuje bolest a snižuje horečku. Její stav se ale neustále zhoršoval, a tak vyhledala další lékařskou pomoc. Dozvěděla se ale opět jen to, že je zdravá.

V lednu tohoto roku začala mít Heather problémy s játry, a to právě kvůli užívání tylenolu. Až teprve jiný lékař jí sdělil zdrcující zprávu, že se jedná o čtvrtou etapu rakoviny prsu, která se již rozšířila do jater. Tragické je, že Heather zemřela 21. ledna. Manžel Rayen i její rodiče jsou naprosto zdrceni.

Rakovina prsu: 6 varovných signálů
Rakovina prsu útočí i na mladé ženy!
Také mužům hrozí rakovina prsu!

Autor: niž

Diskuze