Zdroj: Prásk!
Slavní nemocní

Léčebny, kde skončili slavní: V Česku jsou chudáci, ve světě mají prvotřídní luxus!

19. 5. 2017

Svět showbyznysu není pro každého! Hvězdy jsou na každém kroku sledovány paparazzi, svoboda je tak pro ně minulostí. Není tedy divu, že slavní začnou koketovat s alkoholem nebo drogami, no a nakonec skončí v léčebně! Jenže není léčebna jako léčebna – podívejte se, kde naše hvězdy trpí a kde si ty světové užívají!

Panečku to je luxus! Posilovna, kina, bazény a luxusní pokoje s tou nejmodernější výbavou! Ne, tohle nejsou pětihvězdičkové hotely, ale léčebny pro celebrity! Trošku jiné než ty u nás.

Pojďme se podívat na ty naše léčebny – Bohnice nebo Horní Beřkovice. Luxus vystřídaly oprýskané zdi a mříže! Tady že se zotavují naše hvězdy? Modelka Zuzana Jandová, Tereza Pergnerová nebo Iveta Bartošová si zde prožily své...

Všechny tyhle české hvězdy si musely vytrpět týdny i měsíce na takovýchto místech! Žádné soukromí pacientů... To ve Spojených státech jsou na tom o dost lépe. I když pravda – tady se pořádně plácnete přes kapsu. Naposled teď vysolí tučnou částku herec Brad Pitt, který přiznal že po rozchodu s Angelinou musel najít odbornou pomoc. No a hledat může jako v katalogu!

Autor: niž

Diskuze